Dr. Nejat Can

Dr. Nejat Can Kimdir?

1970 Urumqi doğumlu Dr.Nejat Can, eğitimini Xinjiang Tıp Fakültesi’nde aldı. Çin Halk Cumhuriyeti Xinjiang Üniversitesi’nden pratisyen hekim olarak mezun oldu. Beijing Medical University de Kök Hücre ve Xinjiang Tıp Fakültesi de Kozmetik Cerrahi ihtisası yaptı.
Tıp Doktorluğu diploması T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tescil edildi ve askerliğini Yedek Subay olarak tamamladıktan sonra serbest çalışmaya başladı.
Çin Pekin Üniversitesi Uluslar arası Kök Hücre Araştırma Merkezi ve Pekin Phoenix Genetik Tedavi Enstitüsü ile birlikte Kök Hücre Nakli ve Gen Tedavisi ile Santral Sinir Sistemi Hastalıkları, Gençleşme, Kök Hücrenin Estetikte Kullanılması, Sağlıklı Uzun Yaşam konularında çalışmalarına katıldı.
Dr.Nejat Can daha sonra Taiwan, Güney Kore, Singapur, Fransa, İtalya ve İspanya’ya giderek Kozmetik Cerrahi ve Medikal Estetik Tıp konusunda uygulamalı eğitimler aldı.
Society of Aesthetic Medicine Singapore’ da “All About THREADS ” konulu Organik Thread Lifting İpleri ile Yüz ve Vücut Estetiği konusunda tüm eğitimleri tamamlayan Dr.Nejat Can “American Academy of Aesthetic Medicine” Resmi Üyesidir.
Ayrıca “American Academy of Aesthetic Medicine” tarafından verilen “Medical Aesthetic Board” sertifikasına sahiptir.
American Academy of Aesthetic Medicine” tarafından verilen “Korean Advanced Facial & Body Techniques Master Class” “Fat Grafting Asia Master Class” “Facial Aesthetic Surgery Master Class” eğitimlerini tamamlayan Dr.Nejat Can İstanbulda serbest hekimlik yapmaktadır.